favicon2
Ανακοίνωση για το Εργαστήριο του μαθήματος Εισαγωγή στην Αγωγή & Φροντίδα Βρεφών και Νηπίων του παλιού ΠΠΣ
Συμμετοχή των φοιτητών/τριων του Τμήματος σε Διεθνές Διαδικτυακό Συνέδριο
favicon2
Ανακοίνωση για το μάθημα Διαχείριση Μεταβατικών Σταδίων Πρώιμης Παιδικής Ηλικίας (Ζ΄Εξ.)
favicon2
Ανακοίνωση για το μάθημα Σεμινάριο Κριτικής Ανασκόπησης Αναπτυξιακών Πλαισίων στην Προσχολική Ηλικία (Ζ΄Εξ.)
favicon2
Ομάδες εργαστηρίου για το μάθημα Κινητική Αγωγή Προσχολικής Ηλικίας (Ε' Εξ.)
Θεατρικό Παιχνίδι και Δραματοποίηση
favicon2
Αναβολή μαθήματος Νευροαναπτυξιακές Διαταραχές (Ε' Εξ.)
favicon2
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εγγραφή φοιτητών στο Μητρώο Φοιτητών της Εθνικής Αρχής Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ)
favicon2
5ο προσωρινό Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων του Χειμερινού εξαμήνου του ακαδ. έτους 2022-2023