Ανακοίνωση Προπτυχιακών Πρωτοετών φοιτητών για υποβολή αίτησης και δικαιολογητικών Στέγασης για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025
Δημοσιεύθηκε:
Ανακοίνωση πιστοποίησης ταυτοπροσωπίας και υποβολής δικαιολογητικών πρωτοετών φοιτητών ακαδημαϊκού έτους 2024-2025
Δημοσιεύθηκε:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
Αποτελέσματα εισαγωγής Αλλοδαπών – Αλλογενών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση 2024
Πρόγραμμα εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2024 – 2η έκδοση
Πρόγραμμα εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2024 - 1η έκδοση
Τηλεφωνική ενημέρωση πρωτοετών φοιτητών 2024-2025
Δημοσιεύθηκε:
Καλωσόρισμα πρωτοετών φοιτητών και φοιτητριών ακαδημαϊκού έτους εισαγωγής 2024-2025
Θερινή διακοπή των διοικητικών υπηρεσιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Δημοσιεύθηκε:
Αντιστοιχίες Τμημάτων, Εισαγωγικών Κατευθύνσεων και Προγραμμάτων Σπουδών των Α.Ε.Ι. και των Ανώτατων Εκκλησιαστικών Ακαδημιών ακαδημαϊκού έτους 2024-2025.
Κατηγορίες ανακοινώσεων
Μηνιαίες ανακοινώσεις
Ετικέτες
2023-2024 Ωρολόγιο πρόγραμμα (5) covid-19 (2) ECEC Governance and Organization in Europe (1) Erasmus+ (9) Αγωγή & Φροντίδα Νηπίου ΙΙ (Ε) (2) Αγωγή Υγείας (2) Αθλητισμός και ΑμεΑ (1) Αναπτυξιακή Παιδιατρική (2) Αναπτυξιακή Ψυχοπαθολογία (10) Βιβλιοθήκη (1) Γνωστική Ανάπτυξη & Παιδαγωγικές Εφαρμογές στην Προσχολική Αγωγή (5) Διδακτική Μεθοδολογία Δραστηριοτήτων-Παιδαγωγικό Παιχνίδι (2) Δρ. Sánchez Blanco (1) Δρ. Ρέντζου (1) Εικαστική Αγωγή & Δημιουργία (Ε) (4) Εικαστική Αγωγή (Ε) (1) Εικαστική Αγωγή και Δημιουργία (Ε) (5) Εισαγωγή στην Παιδική Λογοτεχνία (2) Εκπαίδευση Παιδαγωγών Πρώιμης Παιδικής Ηλικίας (2) Εξελικτική Ψυχολογία Ι (8) Εργ. Αγωγής & Φροντίδας Νηπίου Ι (Ε) (5) Ημέρα Καριέρας (1) Θεατρικό Παιχνίδι ΠΠΣ (1) Κινητική Αγωγή Προσχολικής Ηλικίας (2) Κοινωνική Παιδαγωγική στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (3) Κουκλοθέατρο (3) ΜΟΥΣΕΙΑΚΗ ΑΓΩΓΗ (7) Μουσικοπαιδαγωγική Ι (5) Μουσικοπαιδαγωγική ΙΙ (4) Νεογνολογία (2) Νευροαναπτυξιακές Διαταραχές (5) Νευροψυχολογία και Αναπτυσσόμενος Εγκέφαλος (6) Παιδαγωγικά μαθήματα (1) Παιδική Λογοτεχνία - Αφήγηση (2) Πρακτική άσκηση (2) Προσχολική Παιδαγωγική (2) Πρόγραμμα εξεταστικής (3) Πρόγραμμα εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2024 (1) Σεμινάριο Κριτικής Ανασκόπησης Αναπτυξιακών Πλαισίων στην Προσχολική Ηλικία (2) Σεμινάριο Τελειοφοίτων (3) Σεπτέμβριος 2023 (1) Συμβουλευτική Ψυχολογία (10) ΤΠΕ στην Προσχολική Αγωγή (2) Υποδοχή Πρωτοετών (1) Ωρολόγιο πρόγραμμα (1)