Σύμβουλος Σπουδών ακαδημαϊκού έτους 2021-2022

Ακαδημαϊκός Σύμβουλος Σπουδών του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Στο Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία, κατ΄ εφαρμογή των  διατάξεων του άρθρου 35 του ν.4009/2011 υφίσταται ο θεσμός του Ακαδημαϊκού Συμβούλου Σπουδών, για τους φοιτητές του. Για κάθε νεοεισερχόμενο φοιτητή ορίζεται ένα μέλος ΔΕΠ ως σύμβουλος σπουδών, καθ’ όλη τη διάρκεια των σπουδών του. Ο κάθε φοιτητής μπορεί να επικοινωνεί με τον σύμβουλό του, κατά τις ώρες που έχουν καθοριστεί, και να συζητάει μαζί του οποιοδήποτε θέμα σχετικό με τις σπουδές του.

Για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022, στην Συνέλευση του Τμήματος  αριθμ. συνεδρίας  50/21-10-2022 ορίστηκε ο Ακαδημαϊκός Σύμβουλος Σπουδών για τους φοιτητές όλων των ετών φοίτησης και στο συνημμένο αρχείο θα δείτε τον Αριθμό Μητρώου (Α.Μ.) σας και δίπλα το όνομα του Συμβούλου Σπουδών που σας αντιστοιχεί.