ΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΒΛΑΧΑ

Ψ Η Φ Ι Σ Μ Α

Οι διδάσκουσες/διδάσκοντες και το διοικητικό προσωπικό του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων εκφράζουν δημόσια τη θλίψη τους για το θάνατο της φοιτήτριας Ευτυχίας Βλάχα. Η Ευτυχία Βλάχα εισήλθε στο Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023. Κατά τη διάρκεια της φοίτησής της διακρίθηκε για το ακαδημαϊκό της ήθος και την επίδοσή της. Τιμώντας τη μνήμη της το Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία αποφάσισε να αναρτηθεί το ψήφισμα αυτό στην ιστοσελίδα του και να εκφραστούν θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της.

Η Πρόεδρος του Τμήματος

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Ελένη Καινούργιου