Το Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης με τίτλο «ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ» με Κωδικό MIS 6003237 και Κωδικό ΕΛΚΕ 83425, του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό & Κοινωνική Συνοχή» του «ΕΣΠΑ 2021-2027», η οποία συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση μέσω του Ευρωπαϊκού Κοινωνικού Ταμείου (ΕΚΤ+) και Εθνικών Πόρων, με δικαιούχο τον Ειδικό Λογαριασμό Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, και έχοντας υπόψη την Απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Αριθμ. 83/11-10-2023, προσκαλεί Νέους/ες Επιστήμονες, κατόχους Διδακτορικού Διπλώματος, να υποβάλλουν αίτηση για τη σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου για την παροχή διδακτικού έργου, σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 30, 173 και 243 παρ. 4 του Ν. 4957/2022 (Φ.Ε.Κ. Α΄141/21.07.2022), κατά το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 σε Γνωστικό Αντικείμενο του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών ΤΑΦΠΠΗ του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, όπως αυτό περιγράφεται αναλυτικά στο Παράρτημα «Περιγραφή Μαθημάτων» το οποίο επισυνάπτεται στην παρούσα πρόσκληση.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ