Παρουσίαση των Τμημάτων της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών στο πλαίσιο του εορτασμού των 60 χρόνων λειτουργίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια του εορτασμού των 60 χρόνων για την λειτουργία του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων την Πέμπτη (16/5/2024) έχει προγραμματισθεί να γίνει η προφορική παρουσίαση των δύο Τμημάτων της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών. Η παρουσίαση του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία θα γίνει τις 12.00 μ.μ. και το απόγευμα στις 18.00 είναι τα Posters.  Παράλληλα με τις παρουσιάσεις, στο ισόγειο του κτηρίου (Αίθουσα του ΓΑΚ-Ιστορικού Αρχείου Ηπείρου-Κάστρο Ιωαννίνων). θα υπάρχει ενημερωτικό υλικό για τις Σχολές και τα Τμήματα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων. Για το Πρόγραμμα των Σχολών και των Τμημάτων δείτε τα παρακάτω σχετικά links:
Προσκαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος, εφόσον επιθυμούν και μπορούν να παρευρίσκονται, ειδικά στο χώρο των banners και posters ώστε να επικοινωνήσουν από μία άλλη σκοπιά τα χαρακτηριστικά του Τμήματός μας.
Από τη Γραμματεία