Ορκωμοσία των τελειόφοιτων Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία

Η ορκωμοσία των τελειόφοιτων Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία  θα πραγματοποιηθεί διά ζώσης την Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 10:30 πμ στην αίθουσα τελετών “Γ. Μυλωνάς” του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (πάνω από το φοιτητικό εστιατόριο) στην Πανεπιστημιούπολη Α΄.

• Μέγιστος αριθμός συνοδών ανά φοιτητή, τρία (3) άτομα
  • Η προστατευτική χρήση μάσκας είναι απαραίτητη για όλους τους παρεβρισκόμενους και καθ’ όλη τη διάρκεια της τελετής αποφοίτησης
  • Κατά την παραπάνω ορκωμοσία θα ακολουθηθεί ενδυματολογικό πρωτόκολλο με χρήση Τηβέννου

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται οι τελειόφοιτοι να προσέλθουν στις 09:30 π.μ., το αργότερο, στην αίθουσα τελετών  “Γ. Μυλωνάς” για υπογραφή των πρωτοκόλλων ορκωμοσίας και στη συνέχεια για την παραλαβή των τηβέννων.

14 Δεκ 2022