Σας ενημερώνουμε ότι όσον αφορά τις ορκωμοσίες των αποφοίτων (ΑΕΙ και ΤΕΙ) του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

1.     Η ορκωμοσία των αποφοίτων Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29 Ιουνίου 2023 και ώρα 10:00 π.μ. στην αίθουσα τελετών “Γ. Μυλωνάς” του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (πάνω από το φοιτητικό εστιατόριο) στην Πανεπι­στημιούπολη Α΄.

·         Κατά την παραπάνω ορκωμοσία θα ακολουθηθεί ενδυματολογικό πρωτόκολλο με χρήση Τηβέννου.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης που θα ορκιστούν να προσέλθουν έως τις 09:15 π.μ. το αργότερο την ημέρα της ορκωμοσίας στην αίθουσα τελετών “Γ. Μυλωνάς” για υπογραφή των σχετικών εγγράφων ορκωμοσίας. Στη συνέχεια θα πρέπει να κατευθυνθούν στην τηβεννιοθήκη, στο ισόγειο της αίθουσας «Γ. Μυλωνάς», για την παραλαβή των τηβέννων. Για να παραλάβουν την τήβεννο θα πρέπει να έχουν υποχρεωτικά μαζί τους την Αστυνομική τους Ταυτότητα.

και

2.     Η ορκωμοσία των αποφοίτων Τεχνολογικής Εκπαίδευσης του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29 Ιουνίου 2023 και ώρα 13.00 μ.μ. στην αίθουσα τελετών “Θέατρο Πέλος και Αλέκα Κατσέλη” του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων  στην Πανεπιστημιούπολη Β΄.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι Τεχνολογικής Εκπαίδευσης να προσέλθουν στις 12:30 π.μ. το αργότερο, στην αίθουσα τελετών “Θέατρο Πέλος και Αλέκα Κατσέλη” για υπογραφή των σχετικών εγγράφων ορκωμοσίας.

Κατά τη διάρκεια της Τελετής απαγορεύεται αυστηρά η ρίψη κομφετί με κάθε τρόπο, η χρήση κόρνας, καραμούζας, κ.α.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

29 Ιούν 2023