Οδηγίες για την Ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος στις 22 Απριλίου 2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ_ΤΜΗΜΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ

Σας ενημερώνουμε ότι η ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 22 Απριλίου 2024 και ώρα 12:00 μ.μ. στην αίθουσα τελετών “Γ. Μυλωνάς” του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (πάνω από το φοιτητικό εστιατόριο) στην Πανεπι­στημιούπολη Α΄.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι που θα ορκιστούν να προσέλθουν από τις 9.30 π.μ. έως τις 11:00 π.μ. το αργότερο την ημέρα της ορκωμοσίας στη Γραμματεία του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Διεύθυνση: 4ο χιλ. Εθνικής Οδού Ιωαννίνων-Αθηνών, απέναντι από το Πανηπειρωτικό στάδιο) για υπογραφή των σχετικών εγγράφων ορκωμοσίας. Στη συνέχεια θα πρέπει να κατευθυνθούν για την ορκωμοσία τους προς την αίθουσα τελετών “Γ. Μυλωνάς” (απέναντι από τη Φοιτητική Λέσχη της Πανεπιστημιούπολης) και στην τηβεννιοθήκη, στο ισόγειο της αίθουσας «Γ. Μυλωνάς», για την παραλαβή προηγουμένως των τηβέννων. Για να παραλάβουν την τήβεννο θα πρέπει να έχουν υποχρεωτικά μαζί τους την Αστυνομική τους Ταυτότητα.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

22 Απρ 2024