ερασμουσ
Επίσκεψη των Καθηγητών Søren Holm και Aubree Lyzzet Vikkychristina Lindberg από το πανεπιστήμιο University College Copenhagen KP της Δανίας!

Αγαπητοί φοιτητές/Αγαπητές φοιτήτριες

Σας ενημερώνουμε ότι την τρέχουσα εβδομάδα, από 26 Φεβρουαρίου έως 1 Μαρτίου 2024, θα επισκεφθούν το Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία οι παρακάτω δυο Καθηγητές από το πανεπιστήμιο University College Copenhagen KP της Δανίας, εταίρο του ΤΑΦΠΠΗ, στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+.

• Søren Holm, Lektor, studievejleder, Αssociate Professor, University College Copenhagen, Faculty of Social Education, Social Work and Administration, Department of Social Education, Social Education, Social and Special Pedagogy
  • Aubree Lyzzet Vikkychristina Lindberg, SPS-vejleder, Københavns Professionshøjskole, Institut for Pædagoguddannelse – Sekretariat, Institut for Pædagoguddannelse, Det Pædagogiske og Samfundsfaglige Fakultet

Όποιος/α φοιτητής/τρια θα ήθελε να ενημερωθεί για το πρόγραμμα του University College Copenhagen KP και τα μαθήματα που προσφέρονται στους φοιτητές Erasmus+ και να συνομιλήσει με τους επισκέπτες παρακαλώ να επικοινωνήσει με την Τμηματικώς Υπεύθυνη για το πρόγραμμα Erasmus+, Δρ. Κωνσταντίνα Ρέντζου.