ερασμουσ
Επίσκεψη των Καθηγητριών Irene Cruz Hernandez και Sara Hernandez Arroyo από το πανεπιστήμιο Universidad del Atlántico Medio της Ισπανίας!

Αγαπητοί φοιτητές/Αγαπητές φοιτήτριες

Σας ενημερώνουμε ότι την ερχόμενη εβδομάδα, από 29 Μαΐου έως 2 Ιουνίου 2023, θα επισκεφθούν το Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία οι Καθηγήτριες Irene Cruz Hernandez και Sara Hernandez Arroyo από το πανεπιστήμιο Universidad del Atlántico Medio της Ισπανίας, εταίρο του ΤΑΦΠΠΗ, στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+.

Όποιος/α φοιτητής/τρια θα ήθελε να ενημερωθεί για το πρόγραμμα του Universidad del Atlántico Medio και τα μαθήματα που προσφέρονται στους φοιτητές Erasmus+ και να συνομιλήσει με τις επισκέπτριες παρακαλώ να επικοινωνήσει με την Τμηματικώς Υπεύθυνη για το πρόγραμμα Erasmus+, Δρ. Κωνσταντίνα Ρέντζου.

Η Τμηματικώς Υπεύθυνη για το πρόγραμμα Erasmus+

Δρ. Κωνσταντίνα Ρέντζου