ΕΝΑΡΞΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ-ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΩΝ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Η διανομή συγγραμμάτων για το εαρινό εξάμηνο θα ξεκινήσει την Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022 και θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 20 Μαΐου 2022.

Υπενθυμίζεται ότι οι φοιτητές υποχρεούνται να προβούν σε δήλωση μαθημάτων στο  τμήμα τους και δικαιούνται να παραλάβουν συγγράμματα μόνο για τα μαθήματα εκείνα τα οποία έχουν δηλώσει κατά το τρέχον εξάμηνο .

Επισημαίνεται ότι βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας οι φοιτητές που έχουν υπερβεί τα ν+2 έτη σπουδών δεν δικαιούνται δωρεάν διδακτικά συγγράμματα.

Επισημαίνουμε ότι οι φοιτητές του Τμήματος μπορούν να προχωρήσουν στην δήλωση συγγραμμάτων στον ΕΥΔΟΞΟ αφού ολοκληρωθεί η διαδικασία δηλώσεων των μαθημάτων και οριστικοποιηθούν οι δηλώσεις από την Γραμματεία.

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση με τις ημερομηνίες δηλώσεων μαθημάτων.