ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ. ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΠΟ 11 ΜΑΪΟΥ ΕΩΣ 29 ΜΑΪΟΥ 2023

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ

Στο Τμήμα θα πραγματοποιηθούν δύο ορκωμοσίες, μία για τους φοιτητές Πανεπι­στημιακής Εκπαίδευσης και μία για τους φοιτητές Τεχνολογικής Εκπαίδευσης. Πιο συγκεκριμένα:

Α) ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία εφόσον πληρούν τις προϋποθέσεις να υποβάλουν στην Γραμματεία του Τμήματος ηλεκτρονικά τις αιτήσεις για χορήγηση πτυχίου και την συμμετοχή τους στην ορκωμοσία του Ιουνίου.

Οι αιτήσεις με τα συνημμένα δικαιολογητικά θα γίνονται δεκτές μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από την Πέμπτη 11 Μαΐου 2023 έως την Δευτέρα 29 Μαΐου 2023 στο e-mail της Γραμματείας: ecec@uoi.gr με θέμα: «ΑΙΤΗΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΠΤΥΧΙΟΥ_ΟΝΟ­ΜΑΤΕ­ΠΩ­ΝΥ­ΜΟ»

ΟΔΗΓΙΕΣ:

• Εκτυπώστε τη συνημμένη αίτηση χορήγησης πτυχίου, συμπληρώστε τα στοιχεία, σημειώστε την σχετική ημερομηνία και υπογράψτε την.
  • Συγκεντρώστε τα απαιτούμενα έγγραφα με την παρακάτω σειρά:

α) Αίτηση χορήγησης πτυχίου.

β) Ευκρινές φωτοαντίγραφο της αστυνομικής σας ταυτότητας/διαβατηρίου (και τις δύο όψεις)

γ) Υπεύθυνη δήλωση περί μη ύπαρξης εκκρεμοτήτων με τη Φοιτητική Μέριμνα (κατοικίες).

Την βεβαίωση της Κεντρικής Βιβλιοθήκης περί μη ύπαρξης εκκρεμοτήτων ΘΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ από την Βιβλιοθήκη μετά το πέρας της προθεσμίας των αιτήσεων χορήγησης πτυχίου.

Οι φοιτητές/τριες παρακαλούνται να στείλουν e-mail από τον ιδρυματικό τους λογαριασμό.

Συνημμένα θα βρείτε την αίτηση πτυχίου στην οποία αναγράφονται τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Β) ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Οι φοιτητές/τριες του Τμήματος που έχουν ολοκληρώσει τις σπουδές τους σε προηγούμενες περιόδους και τους έχει χορηγηθεί το Πιστοποιητικό Αποφοίτησης αλλά δεν έχουν ακόμη ορκιστεί, παρακαλούνται (εφόσον δεν έχουν ξανακάνει αίτηση ορκωμοσίας) να στείλουν e-mail στο e-mail της Γραμματείας: ecec@uoi.gr με θέμα: «ΑΙΤΗΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΠΤΥΧΙΟΥ_ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ» προκειμένου να μπορέσουν να συμμετάσχουν στην ορκωμο­σία Ιουνίου (αν έχουν κάνει ήδη, δεν χρειάζεται να υποβάλουν εκ νέου την αίτηση).

Για την ημέρα και την ώρα των ορκωμοσιών θα βγει νέα ανακοίνωση μετά το πέρας της προθεσμίας των αιτήσεων. Παρακαλείσθε να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις της ιστο­σελίδας του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία

29 Μάι 2023