erasmoys
Επίσκεψη Καθηγητριών από Πανεπιστήμια της Λιθουανίας και της Ουγγαρίας!

Αγαπητοί φοιτητές/Αγαπητές φοιτήτριες

Σας ενημερώνουμε ότι την τρέχουσα εβδομάδα, από 20 Μαΐου έως 24 Μαΐου 2024, θα επισκεφθούν το Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία οι παρακάτω δυο Καθηγήτριες από πανεπιστήμια, εταίρους του ΤΑΦΠΠΗ, στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+.

• Dr. Salomėja Šatienė, Associate Professor Klaipėda State University of Applied Sciences in Klaipėda, Lithuania
  • Dr. Valéria Árva, Associate Professor, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary

Όποιος/α φοιτητής/τρια θα ήθελε να ενημερωθεί για το πρόγραμμα των πανεπιστημίων Klaipėda (Lithuania) και Eötvös Loránd (Hungary) και τα μαθήματα που προσφέρονται στους φοιτητές Erasmus+ και να συνομιλήσει με τους επισκέπτες παρακαλώ να επικοινωνήσει με την Τμηματικώς Υπεύθυνη για το πρόγραμμα Erasmus+, Δρ. Κωνσταντίνα Ρέντζου.