Κέντρο Εμβολιασμού Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία επιθυμούν να εμβολιαστούν στα εμβολιαστικά κέντρα του Πανεπιστημίου να στείλουν στη Γραμματεία e-mail (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), χρησιμοποιώντας τον ιδρυματικό λογαριασμό τους και με θέμα «Εμβολιασμός στο Πανεπιστήμιο_ΑΕΜ» (αναγράφοντας τον προσωπικό τους ΑΕΜ) μέχρι την Παρασκευή 29/10 στις 10.00 π.μ.

Το ίδιο ισχύει και για όσα μέλη του διδακτικού προσωπικού (μέλη ΔΕΠ, ΕΔΙΠ, ΕΤΕΠ) και διοικητικού προσωπικού επιθυμούν να εμβολιαστούν στα εμβολιαστικά κέντρα του Πανεπιστημίου.

You are here: Home Ανακοινώσεις Ακαδημαϊκά και άλλα ζητήματα Κέντρο Εμβολιασμού Πανεπιστημίου Ιωαννίνων