Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος θα πρέπει να χρησιμοποιούν αποκλειστικά το ιδρυματικό τους email (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) στην επικοινωνία με τη Γραμματεία και το Προσωπικό του Τμήματος (καθηγητές, ΕΔΙΠ, ΕΤΕΠ, συνεργάτες).

Επιπρόσθετα, η εγγραφή των φοιτητών και φοιτητριών του Τμήματος στις Πλατφόρμες σύγχρονης (MsTeams) και ασύγχρονης εκπαίδευσης (Moodle, eclass, κα) θα γίνεται με το ιδρυματικό τους email.

You are here: Home Ανακοινώσεις Ακαδημαϊκά και άλλα ζητήματα Σημαντική ανακοίνωση για τους φοιτητές/τριες του τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία