Παράταση χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-2021

Το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 παρατείνεται κατά 3 εβδομάδες, προκειμένου να καλυφθούν εκπαιδευτικές ανάγκες του Τμήματος.

Όσα μαθήματα ξεκίνησαν κανονικά, θα ολοκληρωθούν, όπως ήταν προγραμματισμένο. Για τα υπόλοιπα μαθήματα/εργαστήρια και για τυχόν αναπληρώσεις καλούνται οι φοιτητές/τριες να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις.

Η εξεταστική περίοδος θα ξεκινήσει στις 8 Φεβρουαρίου. Θα ακολουθήσει αναλυτικό πρόγραμμα εξέτασης των μαθημάτων, μόλις οριστικοποιηθούν οι ημερομηνίες.

You are here: Home Ανακοινώσεις Ακαδημαϊκά και άλλα ζητήματα Παράταση χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-2021