Η αίτηση και τα δικαιολογητικά αποστέλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών (Διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία, 4o χιλ. Εθνικής Οδού Ιωαννίνων-Αθηνών, Τ.Κ. 45500) ως τις 15.11.2020 μέσω ταχυδρομείου.

Ενημερώνουμε, ωστόσο, ότι οι κατατακτήριες εξετάσεις στο Τμήμα Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών αναβάλλονται προσωρινά λόγω ειδικών συνθηκών COVID-19.

Αίτηση

You are here: Home Ανακοινώσεις Ακαδημαϊκά και άλλα ζητήματα Κατατακτήριες εξετάσεις του Τμήματος Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία