ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ

• Τα μαθήματα του Α’ εξαμήνου θα ξεκινήσουν αύριο Τρίτη 13/10.

• Μπορείτε να δείτε το προσωρινό πρόγραμμα μαθημάτων του Α’ Εξαμήνου εδώ

• Αύριο Τρίτη 13/10, ώρα 08:30 – 09:00, θα πραγματοποιηθεί ένα σύντομο μάθημα εξοικείωσης με την πλατφόρμα MSTeams, από το μέλος Ε.ΔΙ.Π. του τμήματος κ. Αντώνη Νάτση.

• Μπορείτε να βρίσκετε τους κωδικούς των μαθημάτων στο πάνω αριστερά μενού «Ανακοινώσεις > Μαθήματα».

Για οποιαδήποτε απορία αφορά στην εγκατάσταση και χρήση του MS Teams μπορείτε να επικοινωνείτε με τον κ. Αντώνη Νάτση μέσω e-mail στο This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ή τηλεφωνικά στο 2651050739.

You are here: Home Ανακοινώσεις Μαθήματα ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Α΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ