(ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ) ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Α' ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

• Τα μαθήματα του Α' εξαμήνου για το ακαδημαϊκό έτος 2020 - 2021 θα ξεκινήσουν την ερχόμενη εβδομάδα αφού πραγματοποιηθεί πρώτα η διαδικασία ενεργοποίησης του Ιδρυματικού Λογαριασμού από τους πρωτοετείς φοιτητές.
  • Η διαδικασία αυτή προβλέπεται να ξεκινήσει την ερχόμενη εβδομάδα αφού ολοκληρωθεί η ταυτοποίηση των στοιχείων εγγραφής τους. Η ακριβής ημερομηνία καθώς και αναλυτικές οδηγίες θα αναρτηθούν σε νέα ανακοίνωση πολύ σύντομα.
  • Παρακαλούνται οι πρωτοετείς φοιτητές να επισκέπτονται το site του τμήματος σε τακτά χρονικά διαστήματα για να ενημερωθούν για την ακριβή ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε το προσωρινό πρόγραμμα μαθημάτων του Α' εξαμήνου

Α' ΕΞΑΜΗΝΟ

You are here: Home Ανακοινώσεις Μαθήματα (ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ) ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Α' ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021